Nimilajittelukuvake Titteli Yksikkö Puhelin Sähköposti
Aakula Arja lastenohjaaja (seurakuntatalo/Pappilan kerho) Lapsityö 044-7160390 arja.aakula@evl.fi
Ahtinen Päivi seurakuntamestari Vahtimestarit 044-7160359 paivi.ahtinen@evl.fi
Ala-Uotila Seija pastori Papit 044-7160372 seija.ala-uotila@evl.fi
Andersson Erja diakoniatyöntekijä Diakoniatoimisto 044-7160326 erja.andersson@evl.fi
Arvelin Auli toimistosihteeri Seurakuntatoimisto 044-7160328 auli.arvelin@evl.fi
Asikainen Minna palkanlaskija Taloustoimisto 044-7160355 minna.asikainen@evl.fi
Dahlgren Taina toimistonhoitaja Seurakuntatoimisto 044-7160343 taina.dahlgren@evl.fi
Diakoniatyön päivystysnumero maanantaisin klo 15-16 044-7160325
Engström Katarina kanttori Kanttorit 044-7160333 katarina.engstrom@evl.fi
Flemming Mia nuorisotyönohjaaja Nuorisotyö 044-7160357 mia.flemming@evl.fi
Forsström Stefan perhetyöntekijä Perhetyö 044-7160369 stefan.forsstrom@evl.fi
Haakana Kari talousjohtaja Taloustoimisto 0400-533928 kari.haakana@evl.fi
Haapakoski Karoliina pastori Nuorisotyö 044-7160 354 karoliina.haapakoski@evl.fi
Hautaa Kati lastenohjaaja (Vaisaari) Lapsityö 044-7160393 kati.hautaa@evl.fi
Henriksson Satu toimistosihteeri Seurakuntatoimisto 044-7160399 satu.henriksson@evl.fi
Jantonen Mikko seurakuntapuutarhuri Hautausmaa 044-7160361 mikko.jantonen@evl.fi
Järvenpää-Sanvidotto Satu vahtimestari Vahtimestarit 044 7160 336 vahtimestarit.raisio@evl.fi
Jokinen Sari lastenohjaaja (Tikanmaa) Lapsityö 044-7160391 sari.jokinen@evl.fi
Karlsson Dick erityisammattimies Hautausmaa 044-7160317 dick.karlsson@evl.fi
Kokinvuoren päiväkerho 044-7160396 kokinvuori.raisio@evl.fi
Koskensalo Katja lähetyssihteeri Lähetystyö 044-7160376 katja.koskensalo@evl.fi
Lahdenperä Maj-Britt lastenohjaaja (Tikanmaa) Lapsityö 044-7160391 maj-britt.lahdenpera@evl.fi
Lahti Eeva nuorisotyönohjaaja Nuoriso- ja perhetyö 044-7160341 eeva.lahti@evl.fi
Leino Minna vahtimestari Vahtimestarit 044-7160334 vahtimestarit.raisio@evl.fi
Leskinen Riikka tiedottaja Tiedotus 044-7160331 riikka.leskinen@evl.fi
Lummikko Teppo pastori Papit 044-7160350 teppo.lummikko@evl.fi
Mäntylä Mariitta lastenohjaaja (Kokinvuori) Lapsityö 044-7160395 mariitta.mantyla@evl.fi
Niemi Johanna lastenohjaaja (Pappila) Lapsityö 044-7160390 johanna.niemi@evl.fi
Nieminen Leena diakoniatyöntekijä, johtava Diakoniatoimisto 044-7160375 leena.a.nieminen@evl.fi
Nieminen Sini kanttori Kanttorit 044-7160367 sini.nieminen@evl.fi
Pajunen Antti pastori Papit 044-7160358 antti.pajunen@evl.fi
Pappilan päiväkerho 044-7160332 pappila.raisio@evl.fi
Peltonen Jere vs. nuorisotyönohjaaja Nuorisotyö 044-7160351 jere.peltonen@evl.fi
Peltonen Tiina vahtimestari Vahtimestarit 044-7160309 tiina.peltonen@evl.fi
Pentti Mariitta diakoniatyöntekijä Diakoniatoimisto 044-7160352 mariitta.pentti@evl.fi
Piiparinen Mia diakoniatyöntekijä Diakoniatoimisto 044-7160365 mia.piiparinen@evl.fi
Rautiainen Tiina pastori Papit 044-7160323 tiina.rautiainen@evl.fi
Ruotsalo Pertti kirkkoherra Papit 040-5020077 pertti.ruotsalo@evl.fi
Saarinen Jukka kanttori Musiikki 044-7160381 jukka.saarinen@evl.fi
Salminen Tomi erityisammattimies Hautausmaa 044-7160368 tomi.salminen@evl.fi
Salonen Eija vahtimestari Vahtimestarit 044-7160335 vahtimestarit.raisio@evl.fi
Salonen Johanna Lapsityönohjaaja Lapsityö 044-7160370 johanna.salonen@evl.fi
Selin Terhi seurakuntamestari Vahtimestarit 044-7160320 terhi.selin@evl.fi
Siivonen Irma pyhäkoulusihteeri Pyhäkoulut 044-7160374 irma.siivonen@evl.fi
Siltala Hannele ympäristöasiantuntija 044-7160380 hannele.siltala@evl.fi
Siltala Vesa pastori Aikuistyö 044-7160 339 vesa.siltala@evl.fi
Suominen Irene toimistosihteeri Seurakuntatoimisto 044-7160327 irene.suominen@evl.fi
Tikanmaan päiväkerho 044-7160392 tikanmaa.raisio@evl.fi
Tohka Marika lastenohjaaja (Vaisaari) Lapsityö 044-7160393 marika.tohka@evl.fi
Tunturi Mika Johtava nuorisotyönohjaaja Nuorisotyö 044-7160 330 mika.tunturi@evl.fi
Tuominen Sirpa-Liisa kirkkoherransihteeri Tiedotus 044-7160322 sirpa-liisa.tuominen@evl.fi
Vaisaaren päiväkerho 044-7160394 vaisaari.raisio@evl.fi
Vikman Marita kirjanpitäjä Taloustoimisto 044-7160383 marita.vikman@evl.fi
Vuorio Hanna pastori Papit 044-7160377 hanna.vuorio@evl.fi
Waris Unna lastenohjaaja (Kokinvuori) Lapsityö 044-7160 395 unna.waris@evl.fi